Hotel dla Psów - Pani Bysia <br /> <b>Warning</b>: Undefined variable $title in <b>/www/taraka_www/panibysia/index.php</b> on line <b>40</b><br />


Pani Bysia pensjonat dla psówSzkoleniePorady behawiorystki
w Milanówku • tel. 608091479 lub 22 7558473 • e-mail: ela.bazgier@gmail.com
DojazdCenyW ramach pobytu...O mnie

Pensjonat dla psów Pani Bysia

O mnie: Elżbieta BazgierElżbieta Bazgier

Psy to moja pasja, hobby, miłość, a od pewnego czasu także zawód. Zawsze intuicyjnie wiedziałam, jak dogadać się z psami, aż do roku 2008, kiedy ze schroniska adoptowałam suczkę Bysię. Bysia była trudnym psem, wniosła wiele niepokoju do naszego domu, często przejawiała agresję. Intuicja nie wystarczyła, potrzebna była wiedza. W 2009 roku ukończyłam kurs dla behawiorystów Coape, a w 2017 roku zostałam także trenerem psów. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach (patrz certyfikaty niżej). Jestem członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. Bardzo leży mi na sercu los wszystkich zwierząt, także tych bezdomnych i wolno żyjących. W wolnym czasie działam społecznie w naszej gminie na rzecz zwierząt w ramach Inspektoratu Ochrony Zwierząt, którego jestem członkiem – interweniuję, gdy zwierzętom dzieje się krzywda. Gorąco popieram ideę adoptowania zwierząt, uczestniczę w akcji „Adopciaki” (www.adopciaki.pl), gdzie ukazują się moje artykuły. Sama mam adoptowaną suczkę Kropkę. Jestem członkiem wspierającym Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Bysi, od której wszystko się zaczęło, nie ma już z nami. Czy udało mi się rozwiązać wszystkie jej problemy? Nie wszystkie. Ale dzięki wiedzy, którą zdobyłam, przeżyliśmy pod jednym dachem 7 lat – ona, ludzie, nasze koty i inne psy. Bysia to zdrobnienie od Bystra. Nazywaliśmy ją Pani Bysia, bo była taka ludzka: neurotyczna, histeryczna, humorzasta, ale miała w sobie wdzięk, klasę i budziła respekt.

Ela_i_psy_pod_swierkiem.jpg

Ela_seter.jpgElżbieta Bazgier Elżbieta Bazgier: prowadząca pensjonat, behawiorystka i szkoleniowiec

Nasz pensjonat: główne informacje
Tylko jeden niekastrowany samiec!
Dojazd: w Milanówku - jak dojechać?
Ceny
Dokumenty do pobrania
Co zapewniamy w ramach pobytu
Czy pies tęskni za właścicielem?
Spacery
Szkolenie psów
Porady behawiorystki, konsultacje
Elżbieta Bazgier: o mnie
FBDojazd z Warszawy:
Pensjonat dla psów Pani Bysia. Mapa dojazdu
Szczegółowa mapa Google, zobacz»
Inne mapy: • Mapy.czOpenStreetSzukacz.pl (nie mobilna)

Działalność: Wojciech Jóźwiak Szkolenia • NIP: 5290003238 • REGON: 010572349 • 05-822 Milanówek