Hotel dla Psów - Pani Bysia <br /> <b>Warning</b>: Undefined variable $title in <b>/www/taraka_www/panibysia/index.php</b> on line <b>40</b><br />


Pani Bysia pensjonat dla psówSzkoleniePorady behawiorystki
w Milanówku • tel. 608091479 lub 22 7558473 • e-mail: ela.bazgier@gmail.com
DojazdCenyW ramach pobytu...O mnie

Pensjonat dla psów Pani Bysia

Szkolenie psów – Warszawa i okoliceElżbieta Bazgier

Większość psów chce zasłużyć na aprobatę i pochwałę człowieka, ale często nie wiedzą, jak mają się zachowywać, aby to osiągnąć. Najczęściej te zachowania psów, które dla ludzi stanowią problem, dla psów są naturalne, należą do ich etogramu. Pies w swoim zrozumieniu zachowuje się normalnie, zgodnie ze swoją psią naturą. Nie robi nam celowo na złość ani też nie chce nad nami dominować. Ciągnie dlatego, że chce się szybciej znaleźć w parku, gdzie będzie mógł pobiegać, na łóżko wchodzi dlatego, że łóżko jest miękkie, wygodne, ciepłe i pachnie ukochaną panią/panem. Ściąga jedzenie ze stołu, bo jego przodkowie polowali, szczeka przy ogrodzeniu dlatego, że stróżuje i pilnuje naszego domu, a często dlatego, że lubi szczekać, bo taka jest jego psia natura.

Jak to wygląda?

Aby zmienić te zachowania psa, które są dla nas uciążliwe, i nauczyć go nowych, alternatywnych zachowań, trzeba przekonać psa, że te nowe zachowania będą mu przynosiły korzyści. Na tym polega szkolenie pozytywne – uczymy psa, że chodzenie na luźnej smyczy czy nieskakanie na ludzi przy powitaniu jest dla niego korzystne. Przynosi mu nagrody, naszą aprobatę i osiągnięcie celu, na którym mu zależy.

Nauka może się odbywać podczas pobytu pieska w hotelu (pobyt przynajmniej tygodniowy, z wyjątkiem okresu ferii zimowych i Świąt). Pracuję wtedy z psem sama, a następnie po powrocie umawiam się z opiekunami na 1-2 lekcje, podczas których opiekun uczy się, jak ma postępować z psem. Druga opcja – umawiamy się z opiekunem i psem na indywidualne lekcje w wybranym miejscu.

Czego Twój pies (i Ty!) możecie się nauczyć?

Pracuję nie tylko z psem, ale też z jego opiekunem. Uczę psa, ale równie ważne jest, abyś to Ty nauczył się, jak postępować ze swoim psem. W codziennym życiu najbardziej przydatne są takie umiejętności:

Ile kosztuje szkolenie psa?

Cenę ustalam indywidualnie, zależy ona od konkretnego przypadku. Średnia cena za jedną lekcję (ok. 45 minut) w okolicach Milanówka (do 10 km) wynosi 70 zł.

szkolenie_skok.jpgElżbieta Bazgier Elżbieta Bazgier: prowadząca pensjonat, behawiorystka i szkoleniowiec

Nasz pensjonat: główne informacje
Tylko jeden niekastrowany samiec!
Dojazd: w Milanówku - jak dojechać?
Ceny
Dokumenty do pobrania
Co zapewniamy w ramach pobytu
Czy pies tęskni za właścicielem?
Spacery
Szkolenie psów
Porady behawiorystki, konsultacje
Elżbieta Bazgier: o mnie
FBDojazd z Warszawy:
Pensjonat dla psów Pani Bysia. Mapa dojazdu
Szczegółowa mapa Google, zobacz»
Inne mapy: • Mapy.czOpenStreetSzukacz.pl (nie mobilna)

Działalność: Wojciech Jóźwiak Szkolenia • NIP: 5290003238 • REGON: 010572349 • 05-822 Milanówek